Dlaczego warto wziąć udział w targach POZNAŃ SPORT EXPO ?

20 tysięcy odwiedza targi poznań sport expo

Wystawco! Przygotuj się do spotkania z uczestnikami 20. PKO Poznań Maratonu i osobami aktywnymi sportowo, które przyjdą na targi POZNAŃ SPORT EXPO 2019 .

Poznań Sport Expo to wydarzenie dla osób aktywnych sportowo: miłośników biegania, triatlonu i sportów  outdoorowych. W edycji wiosennej i jesiennej w 2018 roku uczestniczyło łącznie blisko 50 tys. osób.

asortyment.png

Targi POZNAŃ SPORT EXPO stanowią więc doskonałą okazją, by zaprezentować najnowszą ofertę odzieży i akcesoriów sportowych dla dyscyplin biegowych, wysłuchać opinii klientów i poznać ich oczekiwania oraz by dokonać bezpośredniej sprzedaży do klienta finalnego.

Edycja 2019

Targi POZNAŃ SPORT EXPO to także projekt mający na celu dopingowac do aktywności fizycznej. Dlatego uzupełniem ekspozycji będą wydarzenia sportowe:

  • warsztaty, które uzupełniają wiedzę osób uprawiających sport,
  • zajęcia sportowe,
  • spotkania z gwiazdami biegowymi.

sport.png

Jesiennej edycji targów POZNAŃ SPORT EXPO 2019 towarzyszyć będzie jedna z ważniejszych imprez biegowych w Polsce, czyli jubileuszowa 20. edycja PKO POZNAŃ MARATONU im. Macieja Frankiewicza..

maraton.png

DO UDZIAŁU W TARGACH ZAPRASZAMY

  • producentów i dystrybutorów odzieży sportowej
  • sklepy sportowe
  • biura podróży zajmujące się turystyką sportową
  • kluby i związki sportowe.

Targi umożliwiają:

pozyskanie nowych klientów, kompilację bazy danych nowych klientów, wzmocnienie kontaktów z klientami, wprowadzenie na rynek nowych produktów i usług, demonstrację i promocję produktów, tworzenie wizerunku firmy, kreowanie i wzmocnienie marki, zwiększenie zainteresowania mediów.

Ponadto targi są doskonałym miejscem na:

poznanie oczekiwań klientów, uzyskanie natychmiastowych opinii o produktach firmy, znalezienie lokalnych przedstawicieli i dystrybutorów produktów, prezentację produktów w oparciu o wszystkie pięć zmysłów.

Serdecznie zachęcamy do udziału!