Organizator:

Zmiana terminu POZNAŃ SPORT EXPO

Podziel się

Targi POZNAŃ SPORT EXPO od wielu już lat odbywają się w towarzystwie dwóch kluczowych wydarzeń w Wielkopolsce: PKO Poznań Półmaratonu i PKO Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza. Udana symbioza tych imprez co roku obfituje obecnością na Międzynarodowych Targach Poznańskich kilkunastu tysięcy osób, których łączy pasja do sportu.

W związku z decyzją Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji o przełożeniu 21. edycji Poznań Maratonu na termin 17 października 2021 zarząd Grupy MTP podjął decyzję o odwołaniu jesiennej edycji targów POZNAŃ SPORT EXPO pierwotnie zaplanowanej na termin 16-18 października 2020. Najbliższa edycja POZNAŃ SPORT EXPO planowana jest na termin 16-18 kwietnia 2021 roku. Towarzyszyć jej będzie Festiwal Rowerowy BIKE SHOW, a także 13. PKO Poznań Półmaraton.

- Jesienna edycja targów POZNAŃ SPORT EXPO to wydarzenie dedykowane szerokiemu gronu osób uprawiających sport lub zainteresowanych rozwojem pasji sportowych. Niemniej jednak, jego kluczowym elementem, w szczególności dla wystawców oferujących w znacznym zakresie produkty dla biegaczy, jest co roku obecność uczestników poznańskiego maratonu. Odwołanie jesiennej edycji POZNAŃ SPORT EXPO jest więc konsekwencją decyzji o odwołaniu maratonu, do której podchodzimy z pełnym zrozumieniem  – komentuje Dariusz Wawrzyniak, dyrektor grupy produktów.