Organizator: Grupa MTP

Przebiegnij nasz Półmaraton i zdobądź Koronę Polskich Półmaratonów 2020

Podziel się

Polskie Stowarzyszenie Biegów wybrało 11 biegów, które w 2020 roku tworzyć będą Koronę Polskich Półmaratonów. Po roku przerwy do cyklu powróci półmaraton w Grodzisku Wielkopolskim, a z listy imprez zniknie Półmaraton w Wałbrzychu.

Zawodnicy, którzy zaliczą 10 biegów będą mogli złożyć wniosek o wydanie Złotej Korony, natomiast Ci którzy ukończą 5 z niżej wymienionych biegów otrzymają wyróżnienie. W obu przypadkach należy się zarejestrować oraz uiścić opłatę zgłoszeniową. Polskie Stowarzyszenie Biegów zapowiada, że nowy regulamin KPP w sezonie 2020 zostanie udostępniony biegaczom na przełomie stycznia i lutego.

Przyszłoroczny cykl Korony Polskich Półmaratonów wystartuje 23 lutego w Wiązownie koło Warszawy. Pełna lista półmaratonów wchodzących w skład „KPP” w 2020 roku:

 1. Półmaraton Wiązowna – Wiązowna
 2. Półmaraton Ślężański – Sobótka
 3. Półmaraton – Gdynia
 4. Poznań Półmaraton – Poznań
 5. Białystok Półmaraton – Białystok
 6. Półmaraton Warszawski – Warszawa
 7. Grodzisk Półmaraton – Grodzisk Wielkopolski
 8. Nocny Wrocław Półmaraton – Wrocław
 9. Półmaraton Signify – Piła
 10. Bieg Lechitów – Gniezno
 11. Półmaraton Królewski – Kraków

Jeśli marzysz o zdobyciu nowego trofeum sportowego i pragniesz zdobyć koronę, sprawdź regulamin „KPP” i zaplanuj już dzisiaj, w których półmaratonach wystartujesz. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się przebiec te nieco ponad 21 kilometrów w stolicy Wielkopolski. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji: http://www.psb-biegi.com.pl

Źródło: https://halfmarathon.poznan.pl/