Organizator: Grupa MTP

Prelekcje dla biegaczy

Podziel się

Tradycyjnie, w przeddzień 13. PKO Poznań Półmaratonu, tj. 4 kwietnia odbędą się organizowane przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji prelekcje dla biegaczy i tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem.

Na stronie 13. PKO Poznań Półmaratonu możemy przeczytać:

Z roku na rok zainteresowanie autorskimi mini wykładami cieszy się coraz większą popularnością dlatego i w tym roku mamy nadzieję zaskoczyć Was niepowtarzalnymi spotkaniami z profesjonalistami w swoim fachu – sportowcami, trenerami, dietetykami, fizjoterapeutami.

Jak informuje POSIR jednym z tegorocznych gości będzie Jerzy Skarżyński – wybitny maratończyk, trener biegania, autor książki Biegiem przez życie.

Kolejną zaproszonym będzie niesamowity Piotr Suchenia, któremu żadne warunki biegowe niestraszne :) Będzie można zobaczyć się także z ekipą 201.races – Michałem Walczewskim i Sławomirem Smolińskim, czyli kolorowymi, oryginalnymi i szalonymi pasjonatami biegania w najróżniejszych zakątkach świata!

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące programu prelekcji, a także miejsca i godziny wykładów zostaną podane wkrótce.