Organizator: Grupa MTP

Poznań Sport Expo – edycja jesień 2020

Podziel się

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów sportowych w Poznaniu.

 

 

Jesienna edycja targów Poznań Expo Expo na stałe wpisała się do kalendarza miłośników sportów biegowych. Tegoroczna edycja wydarzenia została zaplanowana na dni 16-18 października, a wraz z nią, tradycyjnie, odbędzie się 21. edycja PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. W 2019 roku w biegu udział wzięło ponad 7 tys. osób. To pasjonaci, regularnie trenujący, nastawieni na realizację celu.

- Dla większości z nich przygotowanie do biegu to długotrwały proces wypełniony odpowiednio zaplanowanymi treningami i dopasowaną na miarę potrzeb organizmu dietą. Dlatego targi Poznań Sport Expo, z taką właśnie grupą zwiedzających, to doskonała okazja dla producentów i dystrybutorów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych do zainteresowania ofertą, zaprezentowania marki czy usług towarzyszących sprzedaży – komentuje Dagmara Suprun, dyrektor projektu Poznań Sport Expo.

Targi Poznań Sport Expo odwiedzają także osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, a także młodzież szkolna.  To w ogromnej mierze zasługa przygotowywanych przez organizatorów, we współpracy z partnerami, specjalnych zajęć sportowych, stref treningowych oraz prelekcji.

Firmy zainteresowane udziałem w targach Poznań Sport Expo zachęcamy do kontaktu z działem Obsługi Wystawców.

 

 

Zapytaj o ofertę udziału w targach

Agata Dzięgielewska