Organizator: Grupa MTP

Największy sportowy festiwal w Wielkopolsce

Podziel się

POZNAŃ SPORT EXPO wraz z odbywającymi się w tym samym czasie pokazami BIKE SHOW i 13. PKO Poznań Półmaratonem utworzą wyjątkowe święto sportu, dedykowane miłośnikom aktywności świeżym powietrzu.

Bieganie i jazda na rowerze to najczęściej wybierane aktywności, które mają wspierać nas w walce o dobrą formę i samopoczucie.

- Łącząc BIKE SHOW i POZNAŃ SPORT EXPO chcemy stworzyć niezwykle energetyczną przestrzeń, które pozwoli rozwijać obie pasje, porwie do działania tych, którzy ciągle jeszcze znajdują sporo wymówek, by pozostać w domu, a także otworzy naszych gości na nowe wyzwania sportowe. Na naszych wydarzeniach nie zabraknie też stref prezentujących inne dyscypliny. Chętni będą mogli spróbować swoich sił na przykład w jeździe na rolkach czy wrotkach. – komentuje Dagmara Suprun, dyrektor projektów BIKE SHOW i POZNAŃ SPORT EXPO.

BIKE SHOW 2020

Tegoroczna edycja wydarzenia to przede wszystkim testy sprzętu rowerowego, pokazy mistrzów, historie niezwykłych wypraw rowerowych, zawody, strefa zakupowa, a do tego ogromna dawka pozytywnych emocji. Dzięki temu BIKE SHOW, wraz z powiewem wiosny, pozwoli przygotować się do rowerowego sezonu, a tym którzy jeszcze się wahają pozwoli złapać bakcyla i przekonać się, że rower to zabawa, endorfiny i eko styl.