Przyjmij zaproszenie i zapisz się na 18.PKO Poznań Maraton

Kto jeszcze nie podjął decyzji o starcie, a ma „chrapkę” na 42 kilometry, niech nie zastanawia się zbyt długo i przyjmie zaproszenie organizatorów poznańskiego maratonu, by wspólnie z nimi świętować 18-ste urodziny imprezy.

 

Swoją obecność potwierdziło już ponad 2600 zawodników, w tym zwycięzca tegorocznej edycji półmaratonu Marcin Chabowski oraz zwycięzca 16. edycji maratonu Emil Dobrowolski.

Tak jak w latach poprzednich centrum maratońskich wydarzeń mieścić się będzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a zawodnicy do pokonania będą mieli jedną ponad 42 km pętlę. Trasa uległa nieznacznej modyfikacji. Organizatorzy dokonali kilku drobnych korekt, które mają pomóc biegaczom w osiągnięciu jeszcze lepszych wyników. Szczegółowy przebieg trasy można zobaczyć: http://marathon.poznan.pl/strefa-zawodnika/trasa/.

Maraton odbędzie się 15 października. Zapisy przyjmowane są do 14 października za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej >>>

Wysokość opłaty uzależniona jest od terminu zapisu i przy zgłoszeniach:

• do 25 września opłata wynosi – 100 zł

• od 26 września do 12 października – opłata wyniesie 150 zł

• w dniach 13 i 14 października – opłata wyniesie 200 zł

 

Dla biegaczy, którzy ukończyli tegoroczną edycję poznańskiego półmaratonu organizatorzy przewidzieli rabat w wysokości 20% od każdej z w/w kwot.

 

Więcej informacji: www.marathon.poznan.pl.

na_zdjeciu_emil_dobrowsolski-002.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact