Aktualności
08.09.2017
Podczas jesiennej edycji POZNAŃ SPORT EXPO Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu proponuje wyjątkowy pakiet atrakcji dla ludzi aktywnych, niezależnie od wieku i płci.

[ więcej ]


07.09.2017
Zapraszamy na bezpłatne prelekcje. Będzie m.in. o rozgrzewce, diecie biegacza, profilaktyce przed kontuzjami i wielu innych tematach, które zainteresują osoby aktywne. Przyjdźcie w sobotę 14. października.

[ więcej ]


07.09.2017
W tym roku Parkowa Kolejka Maltanka obchodzi jubileusz wyruszenia w trasę. Od 45 lat jest turystyczną atrakcją. Nie ma chyba poznaniaka, który w dzieciństwie chociaż raz nie przejechałby się wąskotorówką. Dla organizatorów Maratonu było jasne, że to jej urodziny zostaną upamiętnione na tegorocznym maratońskim medalu.

[ więcej ]


09.08.2017
Z początkiem sierpnia obowiązki dyrektora targów POZNAŃ SPORT EXPO objęła Maria Szczepaniak-Kowalska. Obecna dyrektor jest związana z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi od 2014 roku i zajmowała się takimi projektami jak: Polagra Tech, Bakepol, Pakfood, Securex, Poznań Media Expo.

[ więcej ]


10.07.2017
Kto jeszcze nie podjął decyzji o starcie, a ma „chrapkę” na 42 kilometry, niech nie zastanawia się zbyt długo i przyjmie zaproszenie organizatorów poznańskiego maratonu, by wspólnie z nimi świętować 18-ste urodziny imprezy.

[ więcej ]


13.06.2017
Po kilkuletniej wędrówce różnymi ulicami Stolicy Wielkopolski, trasa poznańskiego maratonu osiągnęła poziom upragnionej dla biegaczy stabilizacji. Odkąd Maraton zagościł na Międzynarodowych Targach Poznańskich, a trasę biegu wyznacza jedna 42 km pętla, wszelkie wprowadzane zmiany mają charakter kosmetyczny.

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact