Dlaczego warto odwiedzić POZNAŃ SPORT EXPO?

Zapraszamy na jesienną edycję targów POZNAŃ SPORT EXPO. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 października 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Targi to ciekawa propozycja dla osób aktywnych sportowo i maratończyków. Na POZNAŃ SPORT EXPO znajdziemy najnowsze kolekcje odzieży sportowej, butów, suplementów diety, sprzętu  sportowego czy odżywek. Wśród propozycji wystawców będą również książki poświęcone tematyce biegania, czy też zdrowego odżywiania.

psf_foto1.jpg

Tak jak w poprzednich latach, wystartują z ulicy Grunwaldzkiej i finiszować będą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  W bezpośrednim sąsiedztwie stoisk targowych zlokalizowana będzie META 18. PKO Poznań Maratonu.

pse__1.jpg

Dawka wiedzy, porcja praktyki

Ale to nie wszystkie korzyści dla osób, które odwiedzą POZNAŃ SPORT EXPO. W sobotę odbędą się interesujące prelekcje, które uzupełnią wiedzę osób uprawiających sport.  Będzie to 3-godzinna dawka wiedzy przydatnej dla amatorów i zaawansowanych biegaczy. Prelekcje poprowadzą eksperci z dużym doświadczeniem treningowym.

________________________

Zobacz tematykę i program prelekcji dla biegaczy >>

________________________

Sprwadź, czy jesteś sprawny i wydolny jak strażak

W czasie POZNAŃ SPORT EXPO Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu zaproponuje Wam wyjątkowy pakiet atrakcji, niezależnie od wieku i płci. Będziecie mogli sami przekonać się, jaką sprawność fizyczną musi wykazać się strażak. Wystarczy, że odwiedzicie STREFĘ TWARDZIELA i podejmiecie sprawnosciowe wyzwanie. Jak zawsze gospodarze strefy przygowali atrakcje dla dzieci.

________________________

Zobacz atrakcje strażackiej Strefy Twardziela >>

________________________

pse_2.jpg

 

pse_jesien_2017.jpg


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact