Dlaczego warto odwiedzić POZNAŃ SPORT EXPO?

Zapraszamy na jesienną edycję targów POZNAŃ SPORT EXPO. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 października 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Targi to ciekawa propozycja dla osób aktywnych sportowo i maratończyków. Na POZNAŃ SPORT EXPO znajdziemy najnowsze kolekcje odzieży sportowej, butów, suplementów diety, sprzętu  sportowego czy odżywek. Wśród propozycji wystawców będą również książki poświęcone tematyce biegania, czy też zdrowego odżywiania.

katalog.jpg

Tak jak w poprzednich latach, wystartują z ulicy Grunwaldzkiej i finiszować będą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  W bezpośrednim sąsiedztwie stoisk targowych zlokalizowana będzie META 18. PKO Poznań Maratonu.

pse__1.jpg

Dawka wiedzy, porcja praktyki

Ale to nie wszystkie korzyści dla osób, które odwiedzą POZNAŃ SPORT EXPO. W sobotę odbędą się interesujące prelekcje, które uzupełnią wiedzę osób uprawiających sport.  Będzie to 3-godzinna dawka wiedzy przydatnej dla amatorów i zaawansowanych biegaczy. Prelekcje poprowadzą eksperci z dużym doświadczeniem treningowym.

________________________

Zobacz tematykę i program prelekcji dla biegaczy >>

________________________

Sprwadź, czy jesteś sprawny i wydolny jak strażak

W czasie POZNAŃ SPORT EXPO Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu zaproponuje Wam wyjątkowy pakiet atrakcji, niezależnie od wieku i płci. Będziecie mogli sami przekonać się, jaką sprawność fizyczną musi wykazać się strażak. Wystarczy, że odwiedzicie STREFĘ TWARDZIELA i podejmiecie sprawnosciowe wyzwanie. Jak zawsze gospodarze strefy przygowali atrakcje dla dzieci.

________________________

Zobacz atrakcje strażackiej Strefy Twardziela >>

________________________

pse_2.jpg

 

Czy to poważna konUtzja?

Jakie są najczęstsze kontuzje biegaczy? Kiedy przyjść do lekarza? Odwiedzajcie stoisko RED Fitness Swarzędz. W sobotę odbędą się bezpłatne konsultacje dla biegaczy z lekarzami z Centrum Medyczne Diagnosis. W tym samym miejscu wykonamy badanie echa serca i odbędziemy bezpłatną konsultację z fizjoterapeutą.

________________________

Zobacz szczegóły >>

________________________

poznan_sport_expo-bezplatne_konsultacje.

Joga dla biegaczy

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia jogi dla biegaczy w sobotę, o godzinie 11.00

________________________

Zobacz szczegóły >>

________________________

joga_dla_biegaczy_poznan_sport_expo.jpg

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact